O nas

Misją www.icodalej.pl jest usprawnianie edukacji medycznej w kierunku bardziej interdyscyplinarnym, praktycznym i dostępnym.

  • Interdyscyplinarny, ponieważ każdy kurs tworzy zespół specjalistów z kilku dziedzin.
  • Praktyczny, ponieważ naszymi wykładowcami są osoby z wieloletnim doświadczeniem, którzy na co dzień opiekują się pacjentami.
  • Dostępny, ponieważ uczestnikami i beneficjentami naszych kursów są także pacjenci. Włączenie pacjentów do edukacji i udostępnianie wiedzy podanej w atrakcyjny sposób, wspiera zrozumienie genezy dolegliwości, efektywniejszą komunikację i w rezultacie skuteczniejsze leczenie.

Zapraszamy Państwa do udziału w naszych pierwszych kursach. Udało nam się zbudować fantastyczny zespół! Zapraszamy również do kontaktu i współpracy.

Barbara Małuszyńska

Barbara Małuszyńska

Dyrektor ds. Rozwoju Serwisu
[email protected]

Manager ze specjalizacją w marketingu i zarządzaniu. Absolwentka UAM, wydziału Prawa i Administracji; posiada międzynarodowy certyfikat z zarządzania projektami PMI (Project Management Institute). Na rynku konsultingowo-szkoleniowym i agencyjnym pracuje od ponad 15 lat. Doświadczenie z zakresu zarządzania i przygotowywania projektów szkoleniowych, edukacyjnych i marketingowych zdobyła pracując w firmach w USA i w Polsce, jako Menedżer Projektów i Dyrektor ds. Rozwoju. W ostatnich latach współprowadziła agencję videomarketingową w Poznaniu prowadząc m.in. międzynarodowe projekty marketingowe i edukacyjne (video i animacja). Specjalizuje się również w tworzeniu treści edukacyjnych i nagrań video mających służyć edukacji online, występując w roli projektanta edukacyjnego i reżysera treści, który wspiera specjalistów w przygotowaniu swoich kursów. Odpowiedzialna za prowadzenie projektów rozwojowych w ramach www.icodalej.pl.