Korzystając z tego serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dodatkowe informacje

O nas

Jaka powinna być edukacja medyczna przyszłości?

Misją www.icodalej.pl jest usprawnianie edukacji medycznej w kierunku bardziej interdyscyplinarnym, praktycznym i dostępnym.

Interdyscyplinarny, ponieważ każdy kurs tworzy zespół specjalistów z kilku dziedzin.

Praktyczny, ponieważ naszymi wykładowcami są osoby z wieloletnim doświadczeniem, którzy na co dzień opiekują się pacjentami.

Dostępny, ponieważ uczestnikami i beneficjentami naszych kursów są także pacjenci. Głęboko wierzymy, że włączenie pacjentów do edukacji i udostępnianie wiedzy podanej w atrakcyjny sposób, wspiera zrozumienie genezy dolegliwości, efektywniejszą komunikację i w rezultacie skuteczniejsze leczenie.

Czasy, w których całą wiedzę można było zamknąć w kilku książkach dawno już minęły. Jednak lekarze (i nie tylko) wciąż uczą się w sposób podobny do tego sprzed stu lat. Spróbujmy wykorzystać Internet, aby to zmienić.

Zapraszamy Państwa do udziału w naszych pierwszych kursach. Myślę, że udało nam się zbudować fantastyczny zespół! Zapraszam również do kontaktu i współpracy.

Kontakt

Bartłomiej Rycharski
Jeden z pomysłodawców platformy www.icodalej.pl, przedsiębiorca i pasjonat nowoczesnej edukacji. Właściciel firmy CourseMakers specjalizującej się w tworzeniu kursów internetowych. Od 10 lat związany z projektami z zakresu produkcji filmów edukacyjnych i tworzenia platform e-learningowych.

[email protected]
tel. 795 401 608

Bartłomiej Rycharski
Usługi i treści oferowane za pośrednictwem www.icodalej.pl mają znaczenie wyłącznie edukacyjne i ich celem jest przede wszystkim umożliwienie nawiązania skutecznej, efektywnej i świadomej współpracy lekarzy oraz pacjentów. Usługi i treści oferowane za pośrednictwem www.icodalej.pl, w żadnym wypadku nie mogą zastąpić bezpośredniej wizyty lekarskiej, która jest wyłączną drogą do uzyskania świadczeń zdrowotnych w zakresie diagnozy i leczenia.